Ambasadorzy

Zapoznaj się z ambasadorami naszej marki

Ambasadorzy Laowa

Jeżdżą po świecie, włóczą się ze swoimi aparatami, dźwigając plecaki pełne obiektywów, czają się niczym drapieżnik przed atakiem, robią niepowtarzalne ujęcie, a potem wszystkim się chwalą.

Tacy są: niepowtarzalni, kreatywni i niezłomni. Są tacy dla Was.

Paweł Uchorczak

Podróżuje w celach fotografowania najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie

Czytaj więcej

Paweł Uchorczak

Fotografią zajmuje się od 2007 roku, wtedy od dziadka otrzymał swój pierwszy aparat – kompaktowy Samsung. Następne lata to ciągły rozwój swojej pasji wraz z nowym sprzętem tym razem była to lustrzanka Canon 350D, zwieńczeniem działalności fotograficznej była nominacja do 10 najlepszych zdjęć na świecie w kategorii panorama w konkursie Sony Awards 2013. W 2015 roku pasja zmieniła się w pracę i od tego roku Paweł zajmuje się fotografią profesjonalnie. Nie są to już tylko pejzaże, ale również fotografia ślubna, okolicznościowa i produktowa. Prowadzi również warsztaty fotograficzne od 4 lat i przez ten okres zorganizował ich ponad 50. Posiada duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy fotograficznej. Warsztaty cechują się odpowiednim doborem oryginalnych miejsc do fotografowania plus fachowym doradztwem podczas ich trwania. Jego pasją jest również fotografowanie rodzinnego miasta Opola, ciągłe szuka nowych miejsc i spojrzeń na miasto. Do ulubionych miejsc Pawła w Opolu należą, Most Groszowy, Bulwary nad Odrą oraz wieże opolskich zabytków, z których widać całe miasto. Uwielbia mgłę, która spowija miasto w swoim portfolio posiada dość znaną serię „Mgliste Opole” które zdobyło dużą popularność dzięki publikacji w serwisie Internetowym BoredPanda. W 2019 roku zdobył złoty medal w konkursie TRIERENBERG SUPER CIRCUIT w kategorii zdjęcia gór.
Podróżuje głównie w celach fotografowania najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Specjalizuje się głównie w zdjęciach krajobrazowych, ale podczas moich wypraw również skupiam się na architekturze odwiedzanych miejsc.

Ulubiony obiektyw Laowa to D-Dreamer 12 mm f/2,8 Zero-D

 

Ireneusz Walędzik

Gdybym miał porównać makrofotografię do prawdziwej miłości to…

Czytaj więcej

Ireneusz Walędzik

Nazywam się Ireneusz Walędzik. Mój artystyczny pseudonim to Irass. Gdybym miał porównać makrofotografię do prawdziwej miłości, to jest dla mnie niczym „Druga połówka”, bez której nie wyobrażam sobie życia…

Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Kaszyce Milickie niedaleko Wrocławia. Moją pasją jest fotografia, jednak szczególnie specjalizuję się w makrofotografii. Tej dziedzinie poświęcam najwięcej czasu, doskonaląc technikę i światło. Publikowałem zdjęcia w „Digital Camera World”, „National Geographic”, „Foto-Kurier”, „Digital Photographer”, „Digital Camera Polska”, „Photo Plus”. Jestem autorem kilku wystaw oraz laureatem konkursów organizowanych przez National Geographic Polska, Sony World Photography Awards, Polish International Exhibition, Świat Obrazu, Digital Photographer of the Year Awards.

Chcę pokazać światu niesamowite detale owadów takie jak budowa, faktura, kolory często niewidzialne gołym okiem.

Ulubiony obiektyw Laowa to 25 mm f/2,8

Kuba Perlikowski

Cześć, Kuba Perlikowski. Zajmuje się fotografią krajobrazową.

Czytaj więcej

Kuba Perlikowski

„Cześć, Kuba Perlikowski. Zajmuje się fotografią krajobrazową. Mam to szczęście, że pasja od kilku lat stała się moją pracą. W moim portfolio znajdziecie przede wszystkim góry – to główny temat moich zdjęć. Inspirują i napędzają mnie do działania”.

Ulubiony obiektyw Laowa to 15 mm f/2 FE Zero-D

 

Piotr Lisowski

Zajmuję się głównie szeroko pojętym krajobrazem.

Czytaj więcej

Piotr Lisowski

Zajmuję się głównie szeroko pojętym krajobrazem. Skupiam się na relacjach z podróży, na szczyty gór, do miejsc pod ziemią, a czasem w bliższe i dalsze rejony kosmosu. Mimo iż jestem, m.in. laureatem Astro Camera zdecydowanie nie chciałbym nazywać się astro fotografem. W moich poszukiwaniach skupiam się wielowymiarowych krajobrazach, w których zarówno człowiek na pierwszym planie, góra na drugim, jak i gwiazdy odległe o setki milionów lat świetlnych są jednakowo ważne, a nie dominujące. W takim ujęciu najistotniejszy jest dla mnie kontekst, w jakim fotografuję konkretne miejsce, ponieważ góra nie istnieje sama sobie, ale w paśmie górskim, na planecie, która jest w układzie słonecznym w jednym z ramion Mlecznej Drogi. Żaden z elementów tej układanki nie istnieje oddzielnie a stanowi jeden z wielu planów fotografii, które razem powinny opowiadać historię. Jestem niespokojnym duchem głodnym przestrzeni i światła, którego zwykle uparcie wyczekuję, a czasem nawet przynoszę w plecaku.

Ulubiony obiektyw Laowa to 105 mm f/2,0 STF

Motywacja

Nie wystarczy chcieć

Do osiągnięcia sukcesu potrzeba zaangażowania, siły woli, wytrwałości i motywacji.
Wszystko to mamy…

Firma Laowa

została utworzona przez grupę pasjonatów i ekspertów fotografii, którzy pragnęli stworzyć wyjątkowe, praktyczne i przystępne w cenie obiektywy.

Polityka prywatności

Sklep stacjonarny

ul. Brukowa 10
91-341 Łódź
tel. 042 252 99 95
e-mail
sklep@infoto.pl
www
https://infoto.pl/pl